Jubileusz Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

W tym roku Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne obchodzi swoje 70. lecie. Jedną z imprez uświetniających ten wspaniały jubileusz, jest wielka wystawa zdjęć  ponad 130 autorów, którzy mieli swoje wystawy w galerii ŁTF-u. 15 listopada 2019 w  Muzeum Miasta Łodzi odbył się wernisaż tej wystawy, połączony z uroczystą galą, na której przyznane zostały okolicznościowe odznaki i medale dla zasłużonych członków i współpracowników ŁTF.

Jednym z medali został uhonorowany, za wieloletnią współpracę, Okręg Łódzki ZPFP. Medal, na ręce Michała Ludwiczaka, wręczył Prezes ŁTF Sławomir Grzanek.

Nasze związki i doskonała współpraca z Łódzkim Towarzystwem Fotograficznym sięgają wielu lat wstecz. Członkowie obu organizacji znają się doskonale. Regularnie wymieniają się doświadczeniami, wspólnie uczestniczą w warsztatach i plenerach fotograficznych. Nie brakuje też osób, które należą jednocześnie do obu stowarzyszeń. Korzystamy też z gościnności prestiżowej galerii ŁTF im. Eugeniusza Hanemana, gdzie prezentujemy swoje wystawy.

Gratulujemy koleżankom i kolegom z Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego pięknego jubileuszu i mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę. :-)
parent menu item not found: "130"