Spotkanie 12 września 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 12 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy fotografie Bożeny i Waldka Komorowskich prezentujące odkryte przez nich na atlantyckim wybrzeżu Portugalii rzeźby piaskowca żywo przypominające (choć w małej skali) słynne formy stworzone przez Naturę w zupełnie innym środowisku – w kanionach na półpustynnym, południowym zachodzie USA. Terminy wszystkich spotkań Okręgu w tym roku przedstawiają się następująco: 12 i 26 września, 10 i 24 października, 7 i 21 listopada, 5 grudnia.
  +2
 

Spotkanie 20 czerwca 2018 - zaproszenie

To już ostatnie spotkanie przed wakacjami. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej w środę 20 czerwca, o godz. 18:00 do Dzielnicowego Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. A po wakacjach pierwszy raz spotykamy się 12 września.

Spotkanie 6 czerwca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 6 czerwca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Nie zapomnijcie o przyniesieniu swoich prac.

Spotkanie 9 maja 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 9 maja, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy prezentację fotografii Bożeny i Waldka Komorowskich z wyjazdu na tereny dawnych kopalni metali w hiszpańskiej Andaluzji w dorzeczu rzeki Rio Tinto.
fot. Waldemar Komorowski

Spotkanie 25 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 25 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu Bożenka, Waldek i Jurek zaprezentują fotografie z wyjazdu na "Morawską Toskanię". Nie zapomnijcie także o przyniesieniu własnych prac.
Fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 11 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 11 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 21 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 7 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 7 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 21 lutego 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 7 lutego 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 7 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy relację Michała Fandysza z Ogólnopolskiego Zimowego Pleneru Fotograficznego ZPFP na Szrenicy.

Spotkanie 10 stycznia 2018 - relacja

Pierwsze spotkanie w tym roku upłynęło pod znakiem wspominania zim. Ach, kiedyś to były zimy… W ten klimat „poglądowo” swoimi zdjęciami wprowadziła nas Beata, a kontynuował temat Michał – te zaspy, te rysunki na śniegu… Obrazy jakże kolorowej tegorocznej zimy pojawiły się na zdjęciach Waldka. Barwna jesień polska i fińska była na zdjęciach Jurka. Na zdjęciach dwóch Tomków - u pierwszego - barwne bażanty i sójki pozujące do portretów, u drugiego świat grzybów porastających obumarłe drzewa. Jesienno- zimowe urokliwe pejzaże z okolic niewielkiej Dąbrówki przedstawił Waldek, jeden z naszych sympatyków. Czas zleciał, czekamy na kolejne spotkania i na kolejny odcinek znanego nam wszystkim serialu „Kodeks etyczny fotografa przyrody” czytanego przez Naszego Prezesa.   Jurek
  +8
 

Spotkanie 10 stycznia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na pierwsze w tym roku spotkanie, które odbędzie się w środę 10 stycznia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
Marek

Spotkanie 13 grudnia 2017 - relacja

Żal, ale było to już ostatnie spotkanie w tym roku. Z radością powitaliśmy w naszym gronie nową koleżankę życząc samych udanych kadrów. Spotkanie zdominował wybór zdjęć na zbliżającą się wystawę naszych fotografii. Gorące dyskusje między pejzażystami a zwolennikami małych form rozstrzygały dopiero głosowania. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy pokaz kandydacki, który przeniósł nas we wspaniały świat ptaków i innych zwierzątek... A później… niezawodny, jak zwykle, Tomek zabrał nas na wycieczkę po świecie grzybów zamieszkujących drzewa w okolicy jego bloku. Czas minął niepostrzeżenie…   Jurek
  +2
 

Spotkanie 13 grudnia 2017 - zaproszenie

W środę 13 grudnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Dokończymy wybór fotografii na wystawę i omówimy rozpoczynający się Konkurs Fotograf Roku ZPFP. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej.
parent menu item not found: "130"