DZIEŃ ZWIERZAKA NA KIJOWSKIEJ

Zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 17:00 na Dzień Zwierzaka na Kijowskiej na Pradze, w czasie którego otworzymy wspólną wystawę uczestników moich plenerów i warsztatów J, spotkamy się z doktorem Andrzejem Kruszewiczem, porozmawiamy o zwierzakach, warszawskim ZOO i ochronie fauny, no i oczywiście obejrzymy sporo zdjęć zwierzaków na ekranie.
 
Można przyjść/przyjechać ze znajomymi i rodzinami. Można też przekazać to zaproszenie dalej, za co z góry dziękuję J
Irek Graff
Fotokursownia

DZIEŃ ZWIERZAKA NA KIJOWSKIEJ
18 MARCA
GODZ. 17:00
PROGRAM:
Otwarcie wystawy fotograficznej "Zwierzaki"
Fotografie ssaków i ptaków wykonane przez uczestników warsztatów i plenerów Fotokursowni Irka Graffa. Zarówno zwierzęta dzikie, żyjące w swym naturalnym środowisku, jak i te bliżej człowieka oraz pod jego opieką. Nie zabraknie mieszkańców warszawskiego ZOO, będą też dzikie stworzenia sfotografowane na Pradze!
Autorzy zdjęć:
Ireneusz Graff, Urszula Frydrych (także główne foto na zaproszeniu i plakacie), Anna Lasocka, Arkadiusz Prochownik, Barbara Porębska-Adamkowska, Ewa Bartniak, Grażyna Szkatuła, Grażyna Kołodziejczyk-Zając, Joanna Suska, Kinga Prochownik, Małgorzata Bruj, Mirosława Kielak, Robert Dominowski
Spotkanie z doktorem Andrzejem Kruszewiczem
ornitologiem, dyrektorem warszawskiego ZOO, autorem licznych publikacji i programów radiowych.
Rozmowa o ptakach, zbliżającym się jubileuszu ZOO, wieści z ogrodu…
Wykład: „Rola współczesnych Ogrodów Zoologicznych w ratowaniu ginącej fauny”.
Pokazy zdjęć przyrodniczych
Fotografie zwierząt i prezentacje multimedialne przygotowane przez Ireneusza Graffa, Fotokursownię i Okręg Mazowiecki Związku Polskich Fotografów Przyrody.
 
MIEJSCE WYSTAWY I SPOTKANIA:
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego
Ul. Kijowska 3 (Praga), Warszawa
 
ZAPRASZAJĄ:
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego
i Fotokursownia Irka Graffa
PATRONAT:
Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Mazowiecki 
 
Wstęp wolny
Informacje:
www.pckz.edu.pl
www.fotokursownia.com
tel. 606-141-688
 
ORGANIZATORZY:
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego
W ramach PCKZ funkcjonują m.in. Prywatne Technikum Weterynarii, Prywatna Szkoła Policealna i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
PCKZ od 20 lat kształci techników weterynarii oraz techników branży rolniczej – rolnik, ogrodnik, pszczelarz. Proponuje liczne warsztaty i kursy zawodowe dla średniego personelu weterynaryjnego oraz ciekawe szkolenia dla właścicieli zwierząt.
Fotokursownia Irka Graffa
Ireneusz Graff to fotograf, nauczyciel, grafik, twórca prezentacji multimedialnych. Organizator i wykładowca około 80 edycji kursów fotograficznych stacjonarnych, korespondencyjnych lub plenerowych realizowanych od 2004 roku w ramach własnego projektu Fotokursownia oraz dla innych podmiotów. Zaprasza na kursy fotografii ogólne w Warszawie, kwartalne warsztaty dla bardziej zaawansowanych, kursy różne przez Internet i indywidualne - obróbki zdjęć cyfrowych. A także na warsztaty i plenery w Polsce i za granicą. Mieszka na warszawskiej Pradze, i tam organizuje większość szkoleń stacjonarnych, a także liczne plenery miejskie.
Promotor fotografii przyrodniczej, były Prezes ZPFP i Okręgu Mazowieckiego ZPFP.
FOTORELACJE Z OSTATNICH PLENERÓW:
www.facebook.com/fotokursownia
 
Przy okazji polecamy:
 
KONKURS OM ZPFP I WYSTAWA W MUZEUM ZIEMI:
 
Bardzo ładnie przygotowany katalog, w którym przedstawione są wszystkie nagrodzone prace oraz sylwetki laureatów i jurorów Konkursu na Fotografa Roku ZPFP:
Można ściągnąć w formie PDFa.

A wystawa w Muzeum Ziemi jest do 2 kwietnia.
 
 
 
Irek Graff
Fotokursownia
------------------------------------------
48 606-141-688
 
 
 
 
 
 

 
parent menu item not found: "130"