HeaderSearchForm

Wernisaż wystawy "Wśród bagien i piasków"

To już drugi wernisaż naszych fotografii w Mazowieckim Instytucie Kultury w tym półroczu. Tym razem to wystawa tematyczna, na którą każdy członek OM ZPFP mógł zgłosić swoje zdjęcia. Zebraliśmy 43 fotografie od 21 autorów, wydrukowaliśmy je u Waldka Komorowskiego i właśnie wczoraj, 19 października, miały swoją odsłonę w Sali Elektorskiej MIK.
Jak zwykle w miłej atmosferze wystawę otworzyli Pani Elżbieta Krzewska, Wicedyrektor MIK I nasze prezesostwo OM czyli Małgosia Bruj I Witek Gorzelski. Przybyło sporo gości, a wśród nich Pan Leszek Ruta, członek zarządu MZA, o czym warto wsponieć w kontekście współpracy z warszawskimi autobusami, polegającej na prezentacji zdjęć związanych z przyrodą Mazowsza na monitorach autobusowych. Przy okazji zapraszamy wszystkich członków OM do nadsyłania swoich zdjęć do tych prezentacji.
Wystawę można oglądać do 14 listopada, ul Elektoralna 12, Sala Elektorska ( na lewo od wejścia), w godzinach pracy MIK (10-20) ( o ile sala nie jest zajęta na jakieś wydarzenie).
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogli przybyć na wernisaż. Zachęcamy też do komentowania wystawy, jako wydarzenia i zdjęć tam prezentowanych. Najbliższa okazja do wymiany zdań, to zebranie Okręgu w poniedziałek, 24 października o godzinie 18, w Bibliotece MIK (na prawo od wejścia), na które serdecznie zapraszamy.
Zarząd OM ZPFP.
parent menu item not found: "130"