Wystawa "4 spojrzenia na przyrodę"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zbiorowej pt. "4 spojrzenia na przyrodę", który odbędzie się w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie przy ul. Szkolnej 6, w dniu 15 marca (czwartek) o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Jarosław Jan Jeleński na festiwalu "Sztuka Natury" 2017

Nasz kolega Jarosław Jan Jeleński będzie gościem tegoroczej, X edycji Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury". Spotkanie pt "Krajobraz i przyroda w moich obiektywach" odbędzie się w czwartek, 23 listopada w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy (ul. Królowej Jadwigi 14), po wernisażu wystawy "Na ścieżkach natury" (godz. 18:00).
Zapraszamy!

Marek Mierzejewski zajął II miejsce w konkursie NABU i CEWE

Nasz kolega Marek Mierzejewski zdobył kolejną nagrodę - tym razem w konkursie organizowanym przez organizację NABU (Nature And Biodiversity Conservation Union) i firmę CEWE zajął II miejsce.
Nagrodzone prace można obejrzeć na stronach organizatorów:

Wystawa Witolda Bryszewskiego w Sopocie

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii naszego członka, Witolda Bryszewskiego pt. "Ginący Świat". Wystawa prezentowana jest w holu hotelu "Molo" w Sopocie, ul. Podjazd 6.

Czytaj więcej...

Konkurs na Fotografa roku 2017 w Okręgu Pomorsko-Kujawskim rozstrzygnięty!

Tytuł Fotografa Roku Okręgu Pomorsko-Kujawskiego ZPFP 2017 otrzymuje Marcin Woźniak za zdjęcie "Jezioro Czarne".
 
 

Czytaj więcej...

Sukces Marka Mierzejewskiego w konkursie RHS Photographic Competition 2017

Zdjęcie Marka Mierzejewskiego pod tytuem "Just Blue" zajęło pierwsze miejsce w kategorii "Welcoming Garden Wildlife" w konkursie RHS Photographic Competition 2017.
Gratulujemy!
 

Oblicza Natury w Tczewie

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę naszej wystawy pt. "Oblicza Natury", która zostanie zaprezentowana w galerii "Fabryka Sztuk" w Tczewie, ul. 30 Stycznia 4.
 
Wernisaż odbędzie się 10 marca 2017 roku o godzinie 18:00.

Czytaj więcej...

Marek Mierzejewski finalistą konkursu IGPOTY 2017

Marek Mierzejewski został finalistą konkursu International Garden Photographer of the Year 2017. Jego zdjęcie pod tytuem "A happy ending" zostało docenione w kategorii "Wildlife in the Garden".
Gratulujemy!

Plener Przyjaźni z Okręgiem Mazowieckim: Swornegacie, 27-30.10.2016

W dniach 27-30 października 2016 roku w naszym Okręgu miał miejsce tradycyjny Plener Przyjaźni. Tym razem naszymi gośćmi byli członkowie Okręgu Mazowieckiego oraz dwóch przedstawicieli Okręgu Dolnośląskiego. Spotkaliśmy się w sercu Borów Tucholskich, w miejscowości Swornegacie.

Czytaj więcej...

Wystawa "Poprzez Bory i Jeziora"

9 grudnia 2016 o godzinie 17:00, w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi (ul. Podgórna 3) odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej pt."Poprzez Bory i Jeziora".

Czytaj więcej...

Wystawa "Oblicza Natury" w Marszewie

Przypominamy o możliwości obejrzenia naszej wystawy pt. "Oblicza Natury" w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Nadleśnictwa Gdańsk w Marszewie (ul. Marszewska 5, 81-006 Gdynia).

Czytaj więcej...

Wystawa Mateusza Ściborskiego "Islandzkie Żywioły"

Od 24 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) można podziwiać wystawę pt. "Islandzkie Żywioły" autorstwa Mateusza Ściborskiego, członka naszego okręgu.

Czytaj więcej...

20-lecie OPK ZPFP

W tym roku przypada 20 lat od powstania Okręgu Pomorsko-Kujawskiego ZPFP. Kolega Marek Machnikowski, który od lat zbierał okręgowe materiały, przygotował specjalne podsumowanie fotograficzne naszej działalności, zaprezentowane na jubileuszowym plenerze w Borach Tucholskich.

Czytaj więcej...

Plener w Nadleśnictwie Choczewo, 15-18 września 2016

W dniach 15-18 września 2016 fotografowie naszego okręgu korzystali z zaproszenia i gościnności Nadleśnictwa Choczewo. W zamian za udostępnienie poplenerowych zdjęć otrzymaliśmy możliwość noclegu w Ośrodku LP w Białogórze, przepustki na wjazd do lasu oraz fachowe przewodnictwo po nowym dla nas terenie.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"