Magia Przyrody w Muzeum w Kwidzynie 18.02.2018r. - 05.05.2018r.

Okręg OWM- ZPFP oraz Muzeum w Kwidzynie zapraszają serdecznie na wystawę fotograficzną pt. Magia Przyrody do „Galerii pod Mewami”.
Wystawę można oglądać od 18-02-2018r. do 05-05-2018r.

Wernisaż wystawy odbył się w dniu  1 marca (czwartek) 2018 r. o godz. 17:30 w salach wystaw przyrodniczych. W trakcie wernisażu Adam Juźwiak (Działu Przyrody Muzeum w Kwidzynie) opowiadał o relacjach natury, sztuki i nauki oraz co wspólnego mają morskie promienice ze sztuką początków XX wieku. 

Czytaj więcej...

Wystawa Fotografii "Kwiaty" Ferdynanda Sosnowskiego

Okręg Warmińsko Mazurski ZPFP serdecznie zaprasza na wysatę fotografii Ferdynanda Sosnowskiego pod tytułem „Kwiaty”
Wystawę mozna oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie ul. Polska 8
w dniach 09.02.2018r. do 07.03.2018r.
Serdecznie zapraszamy.
 
 

Plener OWM ZPFP w Puszczy Rominckiej 9 – 11 luty 2018r.

W dniach od 9 do 11 lutego w Puszczy Rominckiej (Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej) na północno wschodnich obrzeżach naszego województwa odbył się plener zimowy OWM ZPFP. W minionych latach plenery zimowe były bardziej jesienno wiosennymi biorąc pod uwagę pogodę a ten był pierwszym, w którym zima dopisała :). Mieliśmy mróz i szadź, trochę śniegu, choć niestety bez słońca. W terenie pejzaże miały charakter monochromatyczny, a obfitość strumieni i rzeczek pozwalała nam uchwycić piękno lodowych detali.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech pod świąteczną choinką znajdzie sie radość, odpoczynek, życzliwość i wzajemne zrozumienieA nadchodzący Nowy 2018 Rok obdaruje Was pomyślnością, szczęściem i wieloma pięknymi kadrami. Zarząd OWM
 
 
 

Wyniki Konkursu Fotograf Roku 2017 ZPFP

 
Znamy już lauretów ogólnopolskiej edycji Konkursu Fotograf Roku 2017 ZPFP
Z radością informujemy, że wśród laureatów są koledzy z naszego okręgu: Marek Klewiado, Jerzy Łaźniewski i Maciej Kędzia.

Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...

"Sekretne życie drzew" i wystawa fotograficzna "Magia Przyrody" w Iławie - 20 listopada 2017

Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego we współpracy z Iławskim Centrum Kultury organizował w lipcu i sierpniu wydarzenie pt."Film przyrodniczy nad Jeziorakiem". W ramach tego wydarzenia w Amfiteatrze Miejskim w Iławie były prezentowane filmy przyrodnicze.
20 listopada  2017r. o godz. 17.00 zapraszamy na trzeci pokaz filmu przyrodniczego, tym razem w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie, ul. Niepodległości 13a.
Zapraszamy na film pt. "Sekretne życie drzew"  w reżyserii Artura i Saturniny Homan.
Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z autorem filmu: Arturem Homanem.
Ponadto w programie prezentowana będzie wystawa fotograficzna pt. "Magia przyrody" naszego autorstwa.
Gorąco zapraszamy! Wstęp wolny!

Jan Olchówka laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Perły Polskiej Przyrody"

Uprzejmie informujemy, że nasz kolega Jan Olchówka otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Perły Polskiej Przyrody"

Wystawa Fotografii "Magia Przyrody" w Wydminach - 20 październik 2017r.

W czwartkowe przedpołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Wydminach uroczyście rozpoczął się rok akademicki 2017/2018 Wydmińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Inauguracja roku akademickiego była świetną okazją na otwarcie wystawy fotografii pod nazwą „Magia Przyrody”.

Zapraszamy na fotorelację.

Piot Targoński i Jan Olchówka laureatami konkursu „Fotografia Ojczysta”.

Uprzejmie informujemy, że nasi koledzy: Piotr Targoński i Jan Olchówka zostali wyróżnieni w konkursie "Fotografia Ojczysta".

Serdecznie Gratulujemy :)

Wernisaż wystawy "Magia Przyrody" w Rynie 24 września 2017r.

Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Warmińsko- Mazurski oraz Centrum Kultury w Rynie zapraszają na wystawę fotografi pt. "Magia Przyrody"
Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 24 września o godzinie 15.15 w Galerii „Z Latarnią” Ryńskiego Centrum Kultury. Ekspozycję będzie można zwiedzać do 16 października.

Pragniemy gorąco podziękować Gminie Wydminy, która dołożyła wielu starań aby uzyskać dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie
 

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"