Zebranie okręgu - grudzień 2018

Pierwsza część grudniowego spotkania miała charakter roboczy. Przypomnieliśmy najważniejsze zbliżające się terminy.
- Ostatecznym terminem nadsyłania zdjęć na konkurs Fotografa Roku jest styczniowe spotkanie (16 stycznia 2019). Zbiórkę koordynuje Maciej Cichosz i z nim prosimy o kontaktowanie się w sprawie wszelkich wątpliwości w tym temacie.
- Wernisaż wystawy Fotograf Roku Okręgu Łódzkiego ZPFP odbędzie się 2 kwietnia 2019 w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.
- Przeglądu Pokazów Multimedialnych w Poleskim Ośrodku Sztuki odbędzie się 15 lutego 2019. Czekamy na zgłaszanie diaporam do tego pokazu.
- Natomiast 31 stycznia w Galerii Zarzewskiej odbędzie się wernisaż wystawy Michała Ludwiczaka. Tytuł i tematyka to na razie niespodzianka ;-)
- Jak co roku zaprezentujemy się na Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi. Najbardziej prawdopodobny termin naszego pokazu to 9 kwietnia 2019.
Rok 2019 to rok wyborczy w naszym stowarzyszeniu. Odbędą się wybory do władz regionalnych i centralnych, ale na razie nie są ustalone ostateczne terminy.

Następnie rozstrzygnęliśmy grudniową edycję Ligi Fotografów. Na razie różnice punktowe pomiędzy uczestnikami są jeszcze minimalne. Wyniki i wyróżnione prace można zobaczyć TUTAJ. Tematem stycznia jest "TŁUM". Prosimy o przesyłanie zdjęć konkursowych do 10 stycznia 2019.

Ostatnim punktem części oficjalnej zebrania był pokaz fotografii Michała Woźniakowskiego. Michał zaprezentował efektowną kolekcję zdjęć ze swoich plenerów w Miliczu, Kampinosie, znad Bzury, Jeziorska, rezerwatu "Niebieskie Źródła" oraz z czeskich gór.

Później nastąpiła mniej oficjalna część naszego spotkania, podczas której przy ziemniakach Hasselback z wędzonym twarogiem i herbacie rozgrzewającej snuliśmy plany na Nowy Rok :-).
 
parent menu item not found: "130"