Zaznacz stronę

Dominika Kustosz

Członkini Zarządu

Od 2016 roku jest członkinią Krakowskiego Okręgu ZPFP.

Marketingiem zajmuje się zawodowo od 2014 roku. Zaczynała pracując w agencji marketingowej, a obecnie jest Kierownikiem Działu Marketingu i PR w Jagiellońskim Centrum Innowacji.

Fotografią pasjonuje się od 21 lat. W 2006 roku ukończyła studium fotografii na Politechnice Krakowskiej. Szczególnie bliska jest jej fotografia roślin i grzybów, a także fotografia podróżnicza. Jej fotografie wielokrotnie zdobywały uznanie w konkursach fotograficznych oraz były prezentowane na zbiorowych i indywidualnych wystawach.

Wielokrotnie prowadziła warsztaty fotograficzne, w tym niezwykle ciekawy i wymagający, roczny projekt “Wykluczeni z kultury”, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Centrum Kultury Zachód we Wrocławiu. Te integracyjne warsztaty fotograficzne skierowano do dzieci i młodzieży niedowidzącej i niedosłyszącej. Ich głównym celem było przełamanie stereotypu osoby niewidomej, wykluczonej ze sztuk wizualnych, a osobom niesłyszącym umożliwienie poznania nowych technik wyrażania siebie.