HeaderSearchForm

  • XIV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Karol Woźniakowski - Wizje Natury 2018

 Kolejnym członkiem jury konkursu pokazów jest Karol Woźniakowski, świetny fotograf, doświadczony twórca diaporam i laureat wielu konkursów o tej tematyce. "Przyrodą interesuję się od najmłodszych lat, a przygodę z fotografią przyrodniczą rozpocząłem 18 lat temu. Od tamtego czasu stała się moją wielką pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu w naturze. Fotografię przyrodniczą traktuję jako przygodę dostarczającą mi wrażeń emocjonalnych i estetycznych. Fotografuję głównie krajobraz, ale nie unikam fotografowania fauny. 
Fascynują mnie zjawiska przyrodnicze, inwersje w górach, zabawy światłem i ulotne chwile poranka. 
Nie fotografuję zwykłego krajobrazu, który można oglądać na co dzień. Staram się fotografować w wyjątkowej aurze pogodowej, która powoduje, że krajobraz nabiera specyficznego, tajemniczego charakteru. Czekam na moment i odpowiednie warunki, w których scena przyrodnicza stanie się niezwykła. 
Od 2005 r. członek Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Laureat konkursów diaporam i pokazów: Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury, Międzynarodowy Festiwal Fotografii i Filmu Sztuka Natury, Międzynarodowy Konkurs Diaporamy - Pomorskie Spotkania z Diaporamą."
 
parent menu item not found: "130"