HeaderSearchForm

  • XIV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

WARSZTATY FOTOGRAFII PRZYRODY

16 listopada 2018 godz. 18:00 ul. Andersa 21 Warszawa, Fotoforma
Po raz kolejny Fotoforma partner Festiwalu Wizje Natury zaprasza fanów i miłośników fotografii przyrody na wyjątkowe warsztaty z popularnymi fotografami przyrody. W tym roku warsztaty poprowadzi Marcin Pietraszko.

Wydarzenie odbędzie się w ramach festiwalu Wizje Natury 2018. Warsztaty są bezpłatne, jednak ograniczona jest liczba miejsc. Zapraszamy do rejestracji na https://fotoforma.pl/wizje-natury-2018
Wszyscy uczestnicy otrzymają ofertę specjalną na zakupy w fotoforma.pl .
Na zajęciach dostępna będzie kawa i ciastka! 
https://www.facebook.com/events/212628566169437/
 
Program Warsztatów
 
Sesja 1 (18:00-19:00): Jak zmienić perspektywę w fotografii krajobrazu ?
 
W fotografii krajobrazu korzystamy przede wszystkim z aparatu fotograficznego. Obecnie możemy również wykorzystać drony, które dzięki swojej mobilności i możliwościom pozwalają na inne spojrzenie na te same miejsca. Dlaczego warto stosować drony w fotografii krajobrazu ? Czym różni się fotografowanie dronem od fotografowania aparatem fotograficznym ?
 
Sesja 2 (19:00-20:00): Między niebem i ziemią – pokaz zdjęć
 
Prezentacja zdjęć wykonanych z wykorzystaniem aparatu fotograficzne i drona. Omówienie ustawień, kompozycji, pracy z filtrami i elementów postprodukcji, które pozwalają uzyskać ostateczny efekt na zdjęciu.
Marcin Pietraszko – fotograf krajobrazu naturalnego i miejskiego. Podróżuje po Polsce, Europie i świecie w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc i obrazów tworzonych przez naturę. Z aparatem odwiedził między innymi Czechy, Portugalię, Sardynię, Norwegię, Nową Zelandię i Chile.
Pomysłodawca projektu Poland In The Lens i ogólnopolskiej akcji dla fotografów pasjonatów –#fotozakreceni. Zdobytą wiedzą dzieli się na swoim kanale YouTube, tworząc poradniki wideo oraz podczas warsztatów fotograficznych organizowanych w Polsce i Europie.
Blisko współpracuje z markami Canon, Genesis Gear oraz Haida. Fotografuje aparatami Canon EOS 5d mark IV i Canon EOS R. Ukończył studia na Politechnice Gdańskiej, mieszka w Warszawie.
Blisko współpracuje z markami Canon, Genesis Gear oraz Haida. Fotografuje aparatami Canon EOS 5d mark IV i Canon EOS R. Ukończył studia na Politechnice Gdańskiej, mieszka w Warszawie.
 
www.polandinthelens.pl

Warsztaty przeznaczone dla wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych.
 
 
parent menu item not found: "130"