HeaderSearchForm

  • XIV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Canon Polska - Wizje Natury 2018

canon
Canon Polska technologicznym partnerem ZPFP

Polski oddział firmy Canon, globalnego lidera w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu, jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody od 2013 roku. W ramach długoterminowej współpracy firma angażuje się w wydarzenia organizowane przez ZPFP, oferując m.in. wsparcie sprzętowe i merytoryczne. Fotografowie należący do Związku są także zapraszani na szkolenia i warsztaty Canon, gdzie opowiadają o swojej pracy i dzielą się doświadczeniami.
Canon jest globalnym liderem w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu, a wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań optycznych przekłada się na profesjonalne produkty foto-wideo, które każdego roku trafiają na rynek. W ofercie dostępne są m.in. rozwiązania do rejestrowania obrazu, takie jak cyfrowe aparaty kompaktowe, lustrzanki i obiektywy, kamery konsumenckie, telewizyjne i filmowe czy lornetki. Firma oferuje także pełną gamę urządzeń i systemów druku, od niewielkich urządzeń domowych, przez wielofunkcyjne maszyny biurowe, aż po druk wielkoformatowy czy produkcyjny.

www.canon.pl

Czytaj więcej...

FOTOFORMA - Wizje Natury 2018

Jak co roku patronem sprzętowym festiwalu Wizje Natury jest https://fotoforma.pl/ - prodealer Canon Polska.
Fotoforma od lat wspiera przyrodników, organizując specjalistyczne warsztaty i dostarczając najwyższej jakości sprzęt dla fotografów przyrody. Firma jest jednym z największych dealerów profesjonalnego sprzętu fotograficznego w Polsce. Jako Pro Dealer między innymi marki Canon, Nikon, Olympus, Sony, Fuji, Sigma, Tamron, Pentax działa na rynku od 2007 roku. Firma jest tworzona przez pasjonatów i ekspertów w dziedzinie fotografii. Zapewnia klientom najwyższą jakość doradztwa i wsparcie techniczne.
Podczas Wizji Natury 2018 na swoim specjalnym stanowisku Fotoforma udostępni do testów najwyższej jakości sprzęt marki Canon, który świetnie sprawdza się w codziennej pracy fotografów przyrody i będzie oferowany w specjalnej ofercie. Razem z Canon Polska, Fotoforma zaprasza także na specjalne warsztaty dla przyrodników. Wszyscy uczestnicy otrzymają kupony rabatowe na sprzęt marki Canon do zrealizowania w sklepach online pod adresem https://fotoforma.pl/ oraz w salonie w Warszawie (Andersa 21).

Czytaj więcej...

Miejskie Zakłady Autobusowe - Wizje Natury 2018

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kontynuując współpracę ze Związkiem Polskich Fotografów Przyrody, ponownie wspierają organizację Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2018. 
MZA jako odpowiedzialna firma dba o środowisko naturalne i angażuje się w akcje promujące ochronę przyrody. Realizujemy nasze cele poprzez dbanie o wysoką sprawność techniczną naszych pojazdów, co ogranicza emisję szkodliwych spalin, oraz stały rozwój taboru poprzez zakup nowych pojazdów o niskiej emisji spalin i minimalnym hałasie a także pojazdów napędzanych energią elektryczną. 
Wspieramy inicjatywy społeczne związane z promocją ekologicznego transportu, w szczególności inicjatywy mające na celu podniesienie ekologicznej świadomości mieszkańców Warszawy i okolic
Wybrane fotografie, wyłonione na tegorocznym festiwalu, zostaną wyemitowane w systemie UrbanINFO.tV, który składa się z ekranów w autobusach MZA i pociągach SKM. Operatorem UrbanINFO.tV jest MZA. Wyświetlane w systemie informacje docierają do półtora miliona pasażerów dziennie.

Samorząd Województwa Mazowieckiego - Wizje Natury 2018

 
 
03-herby-logoPowiat Warszawski Zachodni Stolicą Kultury Mazowsza 2018
Tytuł „Stolica Kultury Mazowsza 2018” i 100 tysięcy złotych na organizację wydarzeń kulturalnych otrzymał Powiat Warszawski Zachodni w XVII edycji konkursu, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. 
Konkurs „Stolica Kultury Mazowsza” nie tylko promuje zwycięski powiat, ale przede wszystkim prezentuje jego kulturowe bogactwo. Poprzez koncerty, przeglądy, wystawy, konkursy, wieczory poetyckie, festyny rodzinne oraz rekonstrukcje bitew, mieszkańcy i goście, odwiedzający Powiat Warszawski Zachodni, będą mogli poznać specyfikę regionu, historię, dorobek artystyczny lokalnych twórców.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS - Wizje Natury 2018

zaiks-logo-100lat
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jest zrzeszeniem osób fizycznych, twórców, których twórczość jest przedmiotem prawa autorskiego. Od początku swojej działalności, tj. od 1918 roku, ma formę prawną stowarzyszenia i posiada osobowość prawną. Działa m.in. na podstawie ustawy – Prawo o stowarzyszeniach oraz ustawy z dnia 15 czerwca 2018 r. o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi[4]. Nie prowadzi działalności zarobkowej, może jednak prowadzić działalność gospodarczą służącą realizacji celów statutowych, w zakresie ustalonym przez Zjazd Delegatów. Stowarzyszeni w ZAiKS-ie twórcy samodzielnie określają swoje cele, programy działania oraz struktury organizacyjne.
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jest zarazem organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Funkcjonowanie ZAiKS-u reguluje statut uchwalony przez jego członków. Obszarem działania Stowarzyszenia Autorów ZAiKS jest Rzeczpospolita Polska, a jego siedzibą – Warszawa. ZAiKS jest zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000037327. Członkowie ZAiKS-u wybierają spośród siebie władze Stowarzyszenia: radę, zarząd i jego prezydium, komisję rewizyjną i sąd koleżeński. W początkowym okresie stowarzyszenie to nosiło nazwę Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych, skąd pochodzi skrót ZAiKS. 
Głównymi celami statutowymi ZAiKS-u są: ochrona praw autorskich, w szczególności zbiorowe zarządzanie prawami autorskimi, działanie na rzecz rozwoju twórczości, doskonalenie jej ochrony, zwłaszcza w związku z rozwojem nowych technik, działalność socjalna na rzecz jego członków.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"