HeaderSearchForm

  • XIV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Fotografia Masterclass - Wizje Natury 2018

Fotografia Masterclass 1 3.pdf
Kwartalnik FOTOGRAFIA MASTERCLASS skierowany jest do osób aspirujących do profesjonalnego zajmowania się fotografią i do entuzjastów cyfrowych technik fotograficznych. Przewodnik zawiera działy poświęcone fotografii portretowej i sytuacyjnej, fotografii przyrody i krajobrazu. Każde wydanie zawiera szczegółowe porady wiodących fotografików i praktyków branży. Świetne, inspirujące zdjęcia - przykłady pomagają zilustrować wyzwania i pokazują sposoby jakim sprostać.
FOTOGRAFIA MASTERCLASS ma być skutecznym wsparciem dla każdego kto interesuje się sztuką i technikami fotografowania i chce osiągnąć sprawność warsztatową na poziomie zaawansowanym. Zamieszczamy też poradniki dotyczące wyposażenia sprzętowego dedykowanego poszczególnym specjalizacjom fotografii i komputerowej postprodukcji.
Prócz wydań regularnych ukazują się także wydania specjalne, dostępne numery PORTRET, OUTDOOR i MAKROFOTOGRAFIA, w przygotowaniu PEJZAŻ oraz PHOTOSHOP & LIGHTROOM dla fotografów. 
Kwartalnik dostępny jest w salonach sprzedaży prasy EMPiK, Inmedio, RUCH, KOLPORTER, także w wybranych księgarniach oraz w bezpośredniej sprzedaży prowadzonej przez wydawcę bizbi.iai-shop.com 

Czytaj więcej...

Salamandra - Wizje Natury 2018

salamandraMagazyn Przyrodniczy SALAMANDRA jest popularno-naukowym czasopismem o zasięgu ogólnopolskim, wydawanym od 1994 roku przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Ukazuje się dwa razy do roku, od 2003 roku w pełnym kolorze. Oceniane jest bardzo wysoko pod względem merytorycznym i edycyjnym. 

Celem wydawania Magazynu Przyrodniczego Salamandra jest popularyzowanie wiedzy na temat przyrody oraz jej ochrony, ze szczególnym uwzględnieniem gatunków rzadkich i zagrożonych oraz cennych pod względem przyrodniczym obszarów, a także kształtowanie korzystnych dla przyrody postaw i zachowań. 

Czytaj więcej...

Dzikie Życie - Wizje Natury 2018

Miesięcznik Dzikie Życie jest jedynym w Polsce pismem, które odważnie, dociekliwie i bez pardonu opisuje problemy niszczenia i ochrony przyrody. Krytykujemy konformizm urzędników państwowych, chciwość sektora biznesowego, marazm i apatyczność tzw. ruchu ekologicznego, które są przyczynami postępującego niszczenia najcenniejszych miejsc przyrodniczych.

Podejmujemy kontrowersyjne sprawy, których unikają inne media ekologiczne. Gwarantujemy najświeższe informacje, trudne tematy, skuteczne działania. Mamy własne zdanie.

Dzikie Życie
Dzikie Życie na Facebooku

Czytaj więcej...

Wiedza i Życie - Wizje Natury 2018

wiedza i zycie
Najstarszy polski miesięcznik popularnonaukowy, ukazujący się od 1926 r.
Łączy solidną, niemal 90-letnią tradycję z nowoczesnym podejściem do upowszechniania osiągnięć nauki. Prostym, przystępnym językiem pisze o tym, co dzieje się w najważniejszych laboratoriach w Polsce i na świecie. W zrozumiały sposób prezentuje informacje o nowoczesnych technologiach i nowościach w poszczególnych dziedzinach nauki (matematyka, chemia, fizyka, astronomia, elektronika, informatyka). Autorami są dziennikarze popularnonaukowi, specjaliści w swoich dziedzinach. „Wiedza i Życie” jest na bieżąco z nowinkami technicznymi, informuje o ciekawych wydarzeniach związanych z nauką i edukacją, prezentuje ciekawostki i wyjątkowe zjawiska, a wszystko jest ilustrowane atrakcyjnymi zdjęciami.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"