Zaznacz stronę

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam partnera XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022- firmę AMS, lidera reklamy Out-of-Home (OOH) w Polsce.

AMS jest zdobywcą licznych nagród. Firma działa w obszarze klasycznego i cyfrowego OOH. Jest wszędzie tam, gdzie ich klienci i konsumenci – w czasie miejskich podróży, czy podczas podejmowania decyzji zakupowych. Od lat wzbogacają swoje portfolio reklamowe zgodnie z aktualnymi trendami i potrzebami klientów i ich odbiorców. Dbają o to, by klienci mogli trafiać do odbiorców zgodnie z filozofią marki – nowocześnie, angażująco, użytecznie i ekologicznie. Chcą wspólnie tworzyć Smart OOH.

AMS to lider ekologicznych rozwiązań reklamowych. Wprowadzają je konsekwentnie w polskich miastach od 2018 roku. Wiedzą bowiem, że prośrodowiskowych działań oczekują mieszkańcy i że są one naturalnym krokiem w kierunku budowania miast w duchu smart city. W ofercie AMS jest ich coraz więcej – ekowiaty pokryte zielonym dachem, poddawane recyklingowi ekobacklighty czy zasilane energią słoneczną ekosłupy solarne.

Jeśli jesteś zainteresowany działaniami AMS, koniecznie odwiedź stronę:

https://ams.com.pl/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!