Zaznacz stronę

Subskrybuj newsletter

Zapisz się na newsletter

Chcę otrzymywać newsletter ZPFP!

Jeśli podasz nam swój adres e-mail, to my w zamian będziemy regularnie informować Cię o tym co ciekawego dzieje się w Związku Polskich Fotografów Przyrody – np. o organizowanych plenerach, wystawach, wydarzeniach.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych w rozumieniu Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. jest Związek Polskich Fotografów Przyrody z siedzibą: ul. Marcelińska 54/4, 60-354 Poznań, NIP: 125-04-97-143 nr KRS: 0000219029.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji komunikacji e-mailowej z Panią/Panem przez stowarzyszenie Związek Polskich Fotografów Przyrody.

Przesłanką legalności przetwarzania jest zgoda udzielona przez Panią/Pana. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, w jakim zostały pierwotnie zebrane. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego (poza obszar EOG). Pani/Pana dane osobowe nie będą powierzane.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku od momentu ich zebrania lub ostatniej wysłanej wiadomości. Ma Pani/Pan prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych, co spowoduje usunięcie danych z naszej bazy danych. W tym celu należy złożyć wolę cofnięcia zgody na adres e-mail: zg @ zpfp.pl.  

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści  swoich danych oraz prawo ich sprostowania,  usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji dowolnego z opisanych praw należy kontaktować się z Administratorem Danych.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO/UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z   dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Przetwarzane dane osobowe należą do kategorii danych osobowych zwykłych. Zakres zbieranych danych: nazwisko, imię, adres e-mail. Dane osobowe pochodzą bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą.