Zaznacz stronę

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś stać się częścią naszej dużej fotoprzyrodniczej rodziny, jaką jest Związek Polskich Fotografów Przyrody? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Wybierz w formularzu okręg, który jest Ci najbliższy i napisz kilka słów o sobie, a my w zamian zaprosimy Cię na spotkanie z możliwością prezentacji zdjęć. A to pierwszy krok do członkostwa w Związku Polskich Fotografów Przyrody, największym i najstarszym stowarzyszeniu skupiającym fotografów przyrody w Polsce!


Napisz do nas

Kontakt dla kandydatów

Ankieta

Wypełnienie poniższej ankiety jest dobrowolne, ale wypełniając ją bardzo nam pomożesz.


Przetwarzanie danych osobowych


Administratorem danych w rozumieniu Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. jest Związek Polskich Fotografów Przyrody z siedzibą: os. Jagiellońskie 106/7, 61-221 POZNAŃ, NIP: 125-04-97-143 nr KRS: 0000219029.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji komunikacji e-mailowej z Panią/Panem przez stowarzyszenie Związek Polskich Fotografów Przyrody.

Przesłanką legalności przetwarzania jest zgoda udzielona przez Panią/Pana.

Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, w jakim zostały pierwotnie zebrane.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego (poza obszar EOG).

Pani/Pana dane osobowe nie będą powierzane.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku od momentu ich zebrania lub ostatniej wysłanej wiadomości. Ma Pani/Pan prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych, co spowoduje usunięcie danych z naszej bazy danych. W tym celu należy złożyć wolę cofnięcia zgody na adres e-mail: zg @ zpfp.pl.  

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści  swoich danych oraz prawo ich sprostowania,  usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji dowolnego z opisanych praw należy kontaktować się z Administratorem Danych.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO/UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z   dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Przetwarzane dane osobowe należą do kategorii danych osobowych zwykłych.

Zakres zbieranych danych: nazwisko, imię, miejscowość zamieszkania, adres e-mail.

Dane osobowe pochodzą bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą.