Zaznacz stronę

Okręg Warmińsko-Mazurski

Witajcie !
Jesteśmy pozytywnie zakręconą grupą szalonych pasjonatów fotografii przyrodniczej z województwa warmińsko – mazurskiego. Kochamy przebywać w terenie, obserwować Przyrodę i uwieczniać na fotografiach jej piękno. Jednak nie robimy tego za wszelką cenę. Cechą wyróżniającą Związek Polskich Fotografów Przyrody jest Kodeks Etyczny. Wszyscy, bez wyjątku, jesteśmy zobowiązani przestrzegać jego treści. Dobro Przyrody przede wszystkim!
Jesteśmy bardzo zróżnicowani pod każdym względem, ale traktujemy to jako coś normalnego. Lubimy przebywać ze sobą, wymieniać poglądy, prowadzić burzliwe dyskusje i szukać najlepszych rozwiązań. To chyba dlatego nasze spotkania i plenery mają wysoką frekwencję.
Nie jest łatwo do nas dołączyć, gdyż obowiązują nas zawarte w Statucie procedury, ale tym bardziej warto być razem z nami!
Jeśli jesteś wrażliwy na piękno przyrody; chcesz ją poznawać i robić to w sposób odpowiedzialny; jeśli czujesz, że fotografia przyrodnicza jest najpiękniejszym hobby, które chcesz rozwijać, to czekamy na Ciebie!

Jesteśmy na Facebooku oraz Instagramie

Skład Zarządu Okręgu:

Maciej Rodziewicz – prezes

Jan Olchówka – wiceprezes

Kamila Wiśniewska-Hałka- sekretarz

Michał Janiak – skarbnik

Paweł Ulaniuk – członek

Beata Ułanowicz – członek