Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 uświetni ogłoszenie wyników Konkursu na Fotografa Roku 2022 ZPFP.

Do grona sponsorów nagrody głównej w Konkursie na Fotografa Roku 2022 ZPFP dołączyła polska firma Biebrza Eco-Travel.

„Otwórz oczy!!!” – to hasło przewodnie Biebrza Eco-Travel, która od ponad 20 lat spełnia marzenia o obcowaniu z przyrodą jednego z najdzikszych zakątków Polski.

W reakcji na zapotrzebowanie klientów Firma oferuje ponad 80 programów wypraw po Bagnach Biebrzańskich. Większość z nich w kameralnych – 6 osobowych grupach, z pełnym osprzętem terenowym w pakiecie. Każda wycieczka jest uszyta na miarę potrzeb jej uczestników dlatego mogą w nich brać udział: rodziny z dziećmi, młodzież szkolna, przyrodnicy i amatorzy aktywnego wypoczynku.

Firma zatrudnia jedynie doświadczonych edukatorów – trenerów przyrody, którzy są „oczami” uczestników obcowania z dziką przyrodą. Edukatorzy pokazują zwierzęta, ale przede wszystkim wprowadzają w tajniki unikalnej sztuki czytania przyrody.

Biebrza Eco Travel przywiązuje ogromną wagę do etyki obcowania z przyrodą dlatego ich działania są tak bliskie etycznej fotografii dzikich zwierząt, propagowanej przez Związek Polskich Fotografów Przyrody. Nic dziwnego, że właścicielka Firmy – Katarzyna Ramotowska została uhonorowana tytułem „Przewodnika Roku 2011”.

Etyka obcowania z przyrodą jest dla nich dobrem nadrzędnym.

„Dajcie się Zabiebrzyć! Ale ostrzegamy: Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo!!!”

Jeśli chcecie przeżyć przygodę życia to koniecznie odwiedźcie stronę:

http://new.biebrza.com/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada 2022, w Centrum Kultury w Izabelinie C, ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!