Zaznacz stronę

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 swą obecnością zaszczyci Fotoforma

Firma powstała w 2002 roku, z pasji jej założyciela i chęci stworzenia miejsca przyjaznego twórcom, stając się specjalistycznym dostawcą kompleksowych rozwiązań fotograficznych, filmowych i dźwiękowych, dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i stopniu zaawansowania.

Fotoforma aktywnie działa na rynku twórców treści audio-wizualnych i fotograficznych. Organizuje warsztaty, szkolenia oraz prezentacje sprzętu z doświadczonymi i uznanymi na rynku specjalistami w swoich dziedzinach. Prowadzi kanał na Youtube oraz fotograficzny blog poprostufotografuj.pl.

W działalności Firmy znalazło się miejsce na komis używanego sprzętu oraz na sprzętowe i marketingowe wspieranie branżowych imprez o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ruchome i nieruchome obrazy to ich pasja, dlatego Fotoforma codziennie wychodzi naprzeciw swoim klientom.

W salonach w Warszawie i we Wrocławiu, a także na stronie Fotoforma.pl można znaleźć wszystko, czego potrzeba, by tworzyć wspaniałe obrazy! Nieważne czy jesteś pasjonatem, czy profesjonalnie zajmujesz się fotografią lub filmowaniem, Fotoforma pomoże dobrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze marki, tj. Canon, Sony, Nikon, Panasonic, Fujifilm, Pentax, Ricoh, OM System, Sigma, Tamron, Samyang, Blackmagic, GoPro, Epson, Eizo, BenQ, etc., a także mnóstwo marek specjalizujących się w branży audio, tj.: Sennheiser, Rode, Audio-Technica, Saramonic.

Firma stara się również wychodzić naprzeciw wymaganiom użytkowników marek premium, takich jak Leica, Hasselblad, Zeiss, Voigtlander.

Działalność Fotoformy obejmuje także prowadzenie specjalistycznego laboratorium fotograficznego Fotolab, w którym eksperci pomogą przygotować i wydrukować profesjonalne zdjęcia na najwyższym poziomie. FotoLab Fotoforma znajduje się na stacji Metro Centrum w Warszawie.

Warto dodać, iż od 01.10.2023 każdy Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody ma możliwość wypożyczenia sprzętu fotograficznego będącego na wyposażeniu Wypożyczalni Sprzętu FOTOFORMY, na preferencyjnych zasadach tj. bezpłatnie, na okres do 5-ciu dni, po wpłacie tylko 50 % standardowej kaucji. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Fotoforma – Po prostu obraz i dźwięk!

https://fotoforma.pl/

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stoiska Fotoformy w strefie wystawienniczej naszego Festiwalu.

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online. Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.