Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 już niebawem!

Festiwal swą obecnością zaszczyci nasz Wystawca – Firma Fotoforma – Partner naszego Sponsora, którym jak wiecie jest Canon Polska.

Fotoforma powstała w 2002 roku, z pasji jej założyciela i chęci stworzenia miejsca przyjaznego twórcom. Od 2007 roku rośnie w siłę i dziś w swojej ofercie posiada produkty wszystkich liczących się na rynku autoryzacji wiodących marek foto-video. Obecnie, Fotoforma to specjalistyczny dostawca kompleksowych rozwiązań fotograficznych, filmowych i dźwiękowych, dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i stopniu zaawansowania.

Aktywnie działa na rynku twórców treści audio-wizualnych i fotograficznych. Organizuje warsztaty, szkolenia, oraz prezentacje sprzętu z doświadczonymi i uznanymi na rynku specjalistami w swoich dziedzinach. Prowadzi kanał na Youtube oraz fotograficzny blog poprostufotografuj.pl. W działalności Firmy znalazło się miejsce na komis używanego sprzętu, laboratorium fotograficzne, a także na sprzętowe i marketingowe wspieranie branżowych imprez o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ruchome i nieruchome obrazy to ich pasja, dlatego codziennie wychodzą swym klientom naprzeciw.

W salonach w Warszawie i we Wrocławiu, a także na stronie Fotoforma.pl można znaleźć wszystko, czego potrzeba, by tworzyć wspaniałe obrazy! Nie ważne czy jesteś pasjonatem, czy profesjonalnie zajmujesz się fotografią lub filmowaniem. Pomogą Ci dobrać sprzęt dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze marki, tj. Canon, Sony, Nikon, Panasonic, Fujifilm, Pentax, Ricoh, OM System, Sigma, Tamron, Samyang, Blackmagic, GoPro, Epson, Eizo, BenQ, etc., a także mnóstwo marek specjalizujących się w branży audio, tj.: Sennheiser, Rode, Audio-Technica, Saramonic. Starają się również wychodzić naprzeciw wymaganiom użytkowników marek premium, takich jak Leica, Hasselblad, Zeiss, Voigtlander. Oczywiście służą fachowym doradztwem, które pomoże w dobraniu sprzętu najlepiej dopasowanemu do potrzeb klienta.

Działalność Fotoformy obejmuje również prowadzenie specjalistycznego laboratorium fotograficznego Fotolab, w którym pomagają przygotować i wydrukować profesjonalne zdjęcia na najwyższym poziomie. FotoLab Fotoforma znajduje się na stacji Metro Centrum w Warszawie.

Fotoforma – Po prostu obraz i dźwięk!

https://fotoforma.pl/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada 2022, w Centrum Kultury w Izabelinie C, ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!