Zaznacz stronę

W imieniu Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody mamy zaszczyt zaprosić na uroczyste spotkanie pod tytułem „Nasze przyrodnicze fascynacje”, które odbędzie się 8 września 2022 roku o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 w Warszawie. Wstęp wolny.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wernisaż wystawy zdjęć nagrodzonych w konkursie Fotograf Roku 2022 Okręgu Mazowieckiego ZPFP.

Będzie to niezwykła okazja, aby poznać fotografów przyrody skupionych w naszym Okręgu, a także autorów i autorki nagrodzonych zdjęć. Pokażemy zdjęcia i materiały wideo z podkładem muzycznym. Porozmawiamy o fotografii. Odpowiemy na Wasze pytania. W spotkaniu będą też uczestniczyć przedstawiciele Bemowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Program spotkania

Część 1.

    Prezentacja Okręgu: kim jesteśmy, co robimy, jak robimy, dlaczego to robimy. Rozmowa na temat Okręgu Mazowieckiego ZPFP.

    Pokazy zdjęć, prezentacje wideo, wręczenie legitymacji osobom nowoprzyjętym do ZPFP

Przerwa

Część 2.

    Wręczenie medali „Zasłużony dla Okręgu Mazowieckiego ZPFP”, pokazy zdjęć i prezentacji, rozmowa o fotografii przyrodniczej.

Program może ulec drobnym zmianom.

Serdecznie zapraszamy!