Zaznacz stronę

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 uświetni ogłoszenie wyników Konkursu na Fotografa Roku 2023 ZPFP, Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej „Dzikie, piękne, polskie” edycja 2023 oraz Konkursu Pokazów Multimedialnych Wizje Natury 2023. 

Do grona sponsorów nagród w konkursach dołączyła polska firma HUGA Nature, oferująca produkty „dopasowane na miarę” dla fotografów przyrody.   

Firma HUGA Nature została stworzona przez fotografa przyrody – Huberta Gajdę z potrzeby posiadania idealnych akcesoriów. W ten sposób powstała rodzinna firma, która dba o jakość i detale każdego produktu. 

Stale rozwijająca się oferta firmy wychodzi naprzeciw wymaganiom trudnej fotografii przyrodniczej i pozwala spełniać marzenia o perfekcyjnych kadrach. 

Neoprenowy kamuflaż na każdy z dostępnych modeli obiektywów, to kluczowy produkt działalności firmy. Ochrona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi zapewniona jest przez dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, pokrowce przeciwdeszczowe. 

Neoprenowe ocieplacze na nogi statywów zwiększają komfort użytkowania w chłodne miesiące. 

Specjalne worki amortyzują sprzęt i ułatwiają fotografię wprost z okna samochodu, a najstarszy już produkt jakim jest groundpod, doskonale sprawdza się podczas fotografowania z niskiej perspektywy. 

Namioty przystosowane do fotografii na kilku poziomach, spełniają większość potrzeb pasjonata fotografii przyrodniczej. 

Oprócz stałych pozycji w ofercie, HUGA Nature realizuje też pomysły swoich klientów, a przewagą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz gwarancja serwisu. Wszystkie akcesoria są testowane w terenie, a efekty praktycznego wykorzystania produktów można zobaczyć na stronie: 

http://www.huganature.pl/ 

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023. 

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online. 

Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C. 

Transmisję online będzie można śledzić na kanale YT: 

https://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg