Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 uświetni ogłoszenie wyników Konkursu na Fotografa Roku 2022 ZPFP, Konkursu „Dzikie, piękne, polskie” oraz Konkursu Pokazów Multimedialnych.

Do grona sponsorów nagród w konkursach dołączyła polska firma HUGA Nature, oferująca produkty „dopasowane na miarę” dla fotografów przyrody. 

HUGA Nature jest sponsorem nagrody głównej w Konkursie na Fotografa Roku 2022 ZPFP, nagród w obu kategoriach w Konkursie „Dzikie, piękne, polskie” oraz nagród za I, II i III miejsce w Konkursie Pokazów Multimedialnych,

Firma HUGA Nature została stworzona przez fotografa przyrody – Huberta Gajdę z potrzeby posiadania idealnych akcesoriów. W ten sposób powstała rodzinna firma, która dba o jakość i detale każdego produktu.

Stale rozwijająca się oferta firmy wychodzi naprzeciw wymaganiom trudnej fotografii przyrodniczej i pozwala spełniać marzenia o perfekcyjnych kadrach.

Neoprenowy kamuflaż na każdy z dostępnych modeli obiektywów, to kluczowy produkt działalności firmy. Ochrona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi zapewniona jest przez dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, pokrowce przeciwdeszczowe.

Neoprenowe ocieplacze na nogi statywów zwiększają komfort użytkowania w chłodne miesiące.

Specjalne worki amortyzują sprzęt i ułatwiają fotografię wprost z okna samochodu, a najstarszy już produkt jakim jest groundpod, doskonale sprawdza się podczas fotografowania z niskiej perspektywy.

Namioty przystosowane do fotografii na kilku poziomach, spełniają większość potrzeb pasjonata fotografii przyrodniczej.

Oprócz stałych pozycji w ofercie, HUGA Nature realizuje też pomysły swoich klientów, a przewagą jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz gwarancja serwisu. Wszystkie akcesoria są testowane w terenie, a efekty praktycznego wykorzystania produktów można zobaczyć na stronie:

http://www.huganature.pl/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada 2022, w Centrum Kultury w Izabelinie C, ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!