Zaznacz stronę

Podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 nastąpi rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej „Dzikie, piękne, polskie” edycja 2023.

Z radością informujemy, iż w gronie sponsorów Konkursu jest Katarzyna Gubrynowicz – fotografia, organizatorka fascynujących warsztatów fotograficznych.

Warsztaty fotograficzne Kasi, to połączenie praktyki z teorią. To wyjątkowo aktywnie spędzony czas w bardzo kameralnej grupie pasjonatów fotografii. Organizowane w najpiękniejszych przyrodniczo miejscach Polski, takich jak m.in. Bieszczady, Biebrza czy Puszcza Białowieska.

Prowadząca, Katarzyna Gubrynowicz – z wykształcenia artystka grafik, od ponad dekady – fotografka przyrody, głównie krajobrazu, laureatka konkursów w Polsce i za granicą. Podczas warsztatów dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, szkoli i uczy dostrzegać oraz komponować ciekawe kadry. Dużo czasu poświęca także na późniejsze omówienie prac zrobionych przez uczestników, przekazując również podstawowe zasady obróbki plików RAW w programie Lightroom.

Podczas prowadzonych przez siebie warsztatów równocześnie stara się zarazić miłością do otaczającego nas świata przyrody i przekazać wartości związane z jego poszanowaniem zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz zasadami Nature First.

Podczas Festiwalu koniecznie zawitajcie do strefy wystawienniczej, gdzie będzie można nabyć niezwykłe kalendarze Katarzyny Gubrynowicz.

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online.

Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.

Transmisję online będzie można śledzić na kanale YT:
https://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.