Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 uświetni ogłoszenie wyników konkursu „Dzikie, piękne, polskie”.

Do grona sponsorów nagród w Konkursie dołączyła Katarzyna Gubrynowicz, organizatorka fascynujących warsztatów fotograficznych. 

Warsztaty fotograficzne Katarzyny Gubrynowicz, to połączenie praktyki z teorią. To wyjątkowo aktywnie spędzony czas w bardzo kameralnej grupie pasjonatów fotografii. Organizowane w najpiękniejszych przyrodniczo miejscach Polski, takich jak m.in. Bieszczady, Biebrza czy Puszcza Białowieska.

Prowadząca, Katarzyna Gubrynowicz – z wykształcenia artystka grafik, od ponad dekady – fotografka przyrody, głównie krajobrazu, laureatka konkursów w Polsce i za granicą. Podczas warsztatów dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, szkoli i uczy dostrzegać oraz komponować ciekawe kadry. Dużo czasu poświęca także na późniejsze omówienie prac zrobionych przez uczestników, przekazując również podstawowe zasady obróbki plików RAW w programie Lightroom.

Podczas prowadzonych przez siebie warsztatów równocześnie stara się zarazić miłością do otaczającego nas świata przyrody i przekazać wartości związane z jego poszanowaniem zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz zasadami Nature First.

https://gubrynowicz.pl XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!