Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 już niebawem!

Do grona sponsorów, patronów medialnych i wystawców dołączył Magazyn Fotografia Masterclass.

Magazyn jest skierowany do osób aspirujących do profesjonalnego zajmowania się̨ fotografią oraz do entuzjastów cyfrowych technik fotograficznych.

Zawiera działy dedykowane fotografii portretowej i sytuacyjnej, fotografii przyrody i krajobrazu. W każdym wydaniu znajdziecie nie tylko szczegółowe porady wiodących fotografów i praktyków branży, lecz także inspirujące zdjęcia i przykłady, pomagające zilustrować́ wyzwania oraz pokazujące jak tym wyzwaniom sprostać́.

Fotografia Masterclass jest skutecznym wsparciem dla każdego kto interesuje się sztuką, technikami fotografowania i chce osiągnąć́ sprawność́ warsztatową na poziomie zaawansowanym. Oferuje także poradniki dotyczące wyposażenia sprzętowego, dedykowanego poszczególnym specjalizacjom fotografii i komputerowej postprodukcji.

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Partnerem XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Samorząd Województwa Mazowieckiego udzielił wsparcia finansowego Festiwalowi.

Mazowieckie