Zaznacz stronę

Pragniemy przedstawić Wam długoletniego partnera Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury.

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. to największy przewoźnik transportu publicznego zarówno w Warszawie, jak też w Polsce, i jeden z większych w Europie. Działania Spółki skupione są na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w trosce o komfort i zdrowie warszawianek i warszawiaków.

MZA jako odpowiedzialna firma dba o środowisko naturalne i angażuje się w akcje promujące ochronę przyrody. Od lat systematycznie ogranicza wolumen emitowanych gazów oraz produkcję odpadów i odprowadzanych ścieków. Poprzez inwestycje w infrastrukturę oraz nowoczesny tabor, spółka stała się jednym z najbardziej ekologicznych przewoźników miejskich w Europie!

Miejskie Zakłady Autobusowe od wielu lat wspierają organizację Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Między innymi, w ramach tej współpracy,  wybrane podczas festiwali fotografie konkursowe są wyświetlane w autobusach na ekranach LCD (obecnie w systemie „Halo Warszawo!”), a podziwiać je może nawet 1,2 miliona pasażerów dziennie.

O ciekawych akcjach, organizowanych przez MZA dowiedziecie się na ich stronie:

https://www.mza.waw.pl/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada 2022, w Centrum Kultury w Izabelinie C, ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!