Zaznacz stronę

Bardzo miło nam jest poinformować o kolejnych, fotograficznych sukcesach. Prace „Autumn Cranes” Agnieszki Florczyk z Okręgu Dolnośląskiego oraz „First light”, „Godwits’ fight” i „Togheter” Michała Janiaka z Okręgu Warmińsko-Mazurskiego zostały zakwalifikowane do zaprezentowania na wystawie pokonkursowej, która jest zwieńczeniem „Concours Photo du Festival de l’Oiseau et de la Nature 2023„.

Ekspozycja zwycięskich oraz wyróżnionych fotografii jest tradycyjną częścią kolejnej, 32. edycji Festiwalu Ptaków i Natury. Jego głównym celem jest świętowanie nadejścia wiosny oraz powrotu ptaków na tereny lęgowe. Wydarzenie odbywa się w sąsiedztwie rzeki Sommy, będącej Obszarem Ramsar.

Wystawę będzie można oglądać w Maison Toulouse Lautrec w Le Crotoy we Francji , w dniach 22-30.04.2023. Spośród 4198 prac nadesłanych przez 618 autorów, do wystawy zakwalifikowano 158 zdjęć.

Kolejny kadr Michała pt. „Start” spotkał się z uznaniem jury w konkursie im. Wiktora Wołkowa „Podlasie w Obiektywie”. Znalazł się w puli zdjęć prezentowanych na wystawie pokonkursowej. Można ją oglądać w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce, do grudnia br.
Serdecznie gratulujemy.