Zaznacz stronę

Już w tę sobotę wyczekiwany moment przez tych członków, którzy zgłosili zdjęcia w konkursie Fotograf Roku 2024 ZPFP edycji okręgowej.

O godzinie 11:30 Prezes naszego Okręgu Maciej Rodziewicz ogłosi wyniki oraz wręczy dyplomy i statuetkę Fotografa Roku 2024 Okręgu Warmińsko-Mazurskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dla zwycięzcy nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł na wydruk fotografii ufundował partner okręgowej edycji konkursu Bertrand PDF Pracownia Druku Fotograficznego. Przypominamy, że Kuba Bertrand swoją wiedzą, doświadczeniem i życzliwym doradztwem wspiera od lat fotografów naszego Okręgu.

Doskonała znajomość technik przygotowania fotografii do druku oraz umiejętny dobór papieru, niejednokrotnie wynosiły nasze fotografie na wyższy poziom. Mogliśmy to zobaczyć, drukując okręgowe wystawy, których jakość spotkała się z uznaniem fotografów z całej Polski podczas ubiegłorocznych Wizji Natury. Z działalnością Kuby można zapoznać się pod tym linkiem oraz pod tym linkiem, a nam pozostaje oczekiwać na sobotnie wydarzenia w Ośrodku w Łańsku.