Zaznacz stronę

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 nie mógłby odbyć się bez owocnej współpracy z naszymi sponsorami. 
Do grona sponsorów Festiwalu dołączyła Patona PL, Europejski lider w produkcji akumulatorów, ładowarek foto/video, stacji powerstation oraz oświetlenia foto/video 

Firma Patona kładzie duży nacisk, by ogniwa znajdujące się wewnątrz baterii były produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. W akumulatorach zawsze znajdują się ogniwa klasy Premium, dzięki czemu służą one zdecydowanie dłużej, a trzyletnia gwarancja potwierdza ten fakt. 

Akumulatorów naszego sponsora używają największe stacje telewizyjne, agencje fotograficzne i wszyscy, którzy cenią sobie niezawodność akumulatorów w każdych warunkach atmosferycznych.  Jako pierwsi wprowadzili akumulatory z gwarancją pracy w temperaturze -20 oraz +90 stopni Celsjusza. Taka bateria pozwala na bezstresową pracę na dużym zimnie bez obawy, że zaraz się wyczerpie, a my stracimy długo oczekiwane ujęcie. Od 2022 w ofercie Patona stacja energii, które możemy zabrać wszędzie gdzie niezbędny jest stabilny prąd. Ambasadorzy marki Patona to zawodowcy ze świata Foto/Video. 
 
XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023. 
 
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online. 
 
Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C. 
 
Transmisję online będzie można śledzić na kanale YT: 
 
https://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg 
 
Serdecznie zapraszamy! 
 
Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. 
 
Organizatorzy Festiwalu: Związek Polskich Fotografów Przyrody, Kampinoski Park 
Narodowy