Zaznacz stronę

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 nie mógłby odbyć się bez owocnej współpracy z naszymi sponsorami.

Do grona sponsorów Festiwalu dołączyła Patona DE – Europejski lider w produkcji akumulatorów oraz ładowarek foto/video.

Firma kładzie duży nacisk, by ogniwa znajdujące się wewnątrz baterii były produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. W akumulatorach zawsze znajdują się ogniwa klasy Premium, dzięki czemu służą one zdecydowanie dłużej, a 3 letnia gwarancja potwierdza ten fakt.

Akumulatorów naszego sponsora używają największe stacje telewizyjne, agencje fotograficzne i wszyscy, którzy cenią sobie niezawodność akumulatorów w każdych warunkach atmosferycznych.

Jako pierwsi wprowadzili akumulatory z gwarancją pracy w temperaturze -20 oraz +90 stopni Celsjusza. Taka bateria pozwala na bezstresową pracę na dużym zimnie bez obawy, że zaraz się wyczerpie, a my stracimy długo oczekiwane ujęcie.

Ambasadorzy marki Patona to zawodowcy ze świata Foto/Video. Jednym z nich jest Adam Nurkiewicz – Fotoreporter Roku 2021.

W najnowszej linii ładowarek Firma wyeliminowała torebki foliowe, a ładowarki są pakowane w woreczki z materiału, które można później wykorzystać do innych celów.

Używając akumulatorów Patona możesz być pewny, „Energii Ci nie zabraknie”!

Otaczające piękno przyrody zachwyca. Pragnieniem naszego darczyńcy jest, by następne pokolenia miały możliwość obcowania z tym pięknem. Dlatego Firma bierze czynny udział w edukacji, sponsorując nagrody w konkursach fotografii przyrodniczej.

Dla uczestników Festiwalu, którzy zaszczycą nas swoją obecnością i zjawią się w Centrum Kultury w Izabelinie, Firma Patona DE przewidziała wspaniałe prezenty oraz kody rabatowe.

Więcej informacji o produktach Firmy znajdziecie na stronie:

https://patona.eu/pl/patona-services/fotograficzne/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!