Zaznacz stronę

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 uświetni ogłoszenie wyników Konkursu Pokazów Multimedialnych Wizje Natury 2023.

Jak wiadomo, wybór tego najbardziej fascynującego pokazu do łatwych nie należy. W gronie śmiałków, którzy podjęli się jurorowania w Konkursie znalazł się Paweł Wrona.

Miłośnik przyrody i wielki pasjonat fotografii przyrodniczej, dla którego ważniejsze od wykonywania zdjęć jest obcowanie z dziką przyrodą niemal na co dzień.

Fotografia przyrodnicza pochłania go bez reszty od przeszło 20 lat, głównie pośród urokliwych miejsc na obszarze Małopolski, a zwłaszcza Ziemi Tarnowskiej. Ciągle odkrywa w przyrodzie jej niepowtarzalne piękno. Pasjonuje się tym co subtelne i nie do końca poznane przez wielu. W swoich zdjęciach nie ogranicza się do jednego wąskiego tematu fotografując zarówno zwierzęta, rośliny jak i krajobrazy. Jego fotograficzne motto brzmi: tylko wyobraźnia może nas ograniczać.

Laureat wielu ogólnopolskich konkursów fotograficznych oraz konkursów pokazów multimedialnych o tematyce przyrodniczej.

Od 2019 roku Prezes Okręgu Krakowskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Strona www: https://pawlonak.wixsite.com/pawelwrona

Instagram: https://www.instagram.com/pawel__wrona/

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online.

Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.

Transmisję online będzie można śledzić na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg

Serdecznie zapraszamy!