Zaznacz stronę

Grono sponsorów i wystawców XIX Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 powiększyło się o Peak Design. 
 
Peak Design to producent najlepszego sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód. To amerykańska marka, która jakością i funkcjonalnością swych produktów podbiła cały świat. 
 
Wierzą, że gdziekolwiek fotografujesz i cokolwiek robisz, Twój aparat powinien być zawsze pod ręką, a wykorzystywane akcesoria muszą być funkcjonalne, niewielkich rozmiarów, szybkie i niezwykle wygodne w użyciu. Ta idea jest nieodzowna w projektach produktów Peak Design, które mają sprawić, że Twoja codzienna praca z aparatem, fotograficzna wyprawa, czy po prostu weekendowa wycieczka, będzie jeszcze przyjemniejsza. 
 
W ofercie Peak Design znajdziesz produkty dla:  

pasjonatów fotografii i filmowania (paski, uchwyty, torby, statywy) 

  • pasjonatów podróży (torby i plecaki z modułowym system wkładów i pokrowców) 
  • użytkowników smartfonów (etui, uchwyty do mocowania na rowerach i motocyklach z opatentowanym systemem szybkiego przypinania i odpinania telefonu SlimLimk oraz inne akcesoria). 

Peak Design to oferta produktów, które powstają z pasji, są niezwykle funkcjonalne i których najwyższa jakość jest potwierdzona wieczystą gwarancją. A wszystko to, przy zachowaniu najwyższej dbałości o środowisko naturalne i zachowaniu neutralności klimatycznej. 
 
Podczas Festiwalu zapraszamy serdecznie na stoisko Peak Design, gdzie będziecie mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności i jakości produktów Firmy, które w swym niesamowitym sposobie działania nie mają równych.  
 
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Firmy koniecznie odwiedź stronę: 
 
https://peakdesign.pl/ 
  
XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023. 
 
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online. 
 
Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.