Zaznacz stronę

Grono sponsorów i wystawców XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 powiększyło się o Peak Design.

Peak Design to producent najlepszego sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód. To amerykańska marka, która jakością i funkcjonalnością swych produktów podbiła cały świat.

Wierzą, że gdziekolwiek fotografujesz i cokolwiek robisz, Twój aparat powinien być zawsze pod ręką, a wykorzystywane akcesoria muszą być funkcjonalne, niewielkich rozmiarów, szybkie i niezwykle wygodne w użyciu. Ta idea jest nieodzowna w projektach produktów Peak Design, które mają sprawić, że Twoja codzienna praca z aparatem, fotograficzna wyprawa, czy po prostu weekendowa wycieczka, będzie jeszcze przyjemniejsza.

W ofercie Peak Design znajdziesz produkty dla:

  • pasjonatów fotografii i filmowania (paski, uchwyty, torby, statywy)
  • pasjonatów podróży (torby i plecaki z modułowym system wkładów i pokrowców)
  • użytkowników smartfonów (etui, uchwyty do mocowania na rowerach i motocyklach z opatentowanym systemem szybkiego przypinania i odpinania telefonu SlimLimk oraz inne akcesoria).

Peak Design to oferta produktów, które powstają z pasji, są niezwykle funkcjonalne i których najwyższa jakość jest potwierdzona wieczystą gwarancją. A wszystko to, przy zachowaniu najwyższej dbałości o środowisko naturalne i zachowaniu neutralności klimatycznej.

Podczas Festiwalu zapraszamy serdecznie na stoisko Peak Design, gdzie będziecie mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności i jakości produktów Firmy.

Na stoisku będzie możliwość przetestowania i obejrzenia wszystkich produktów marki. Zobaczycie jak wygląda najbardziej kompaktowy statyw podróżny na świecie. Przymierzycie paski i inne akcesoria do swojego aparatu fotograficznego. Poznacie nowy ekosystem akcesoriów i etui do smartfonów, które w swym niesamowitym sposobie działania nie mają równych. Obejrzycie system toreb, plecaków i wkładów do pakowania z linii Travel Line oraz plecaki i torby z linii Everyday, które zaprojektowane są tak, aby ułatwić Wam transportowanie rzeczy, które nosicie ze sobą na co dzień lub na fotograficzną wyprawę na łono natury.  

Z okazji Festiwalu, dla odwiedzających stoisko, Peak Design przygotowało specjalne rabaty.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Firmy koniecznie odwiedź stronę: https://peakdesign.pl/

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Partnerem XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Samorząd Województwa Mazowieckiego udzielił wsparcia finansowego Festiwalowi.

Mazowieckie