Zaznacz stronę

Jednym z punktów programu XIX Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 jest rozstrzygnięcie Konkursu Pokazów Multimedialnych Wizje Natury 2023.

W zacnym gronie Jurorów Konkursu znalazł się Radek Siekierzyński.

Prezes Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody, członek ZPFP od 24 lat, z czego przez 15 lat pełnił funkcję Skarbnika w Zarządzie Głównym.

Fotograficznie najbardziej fascynuje go krajobraz, zwłaszcza górski, ze szczególnym umiłowaniem do Karpat. W Polsce jego serce zostało w Bieszczadach, a poza Polską w karpackich rejonach Rumunii.

Miłośnik nie tylko podróży rowerowych, architektury drewnianej i Street Artu lecz także Rocka Progresywnego. Zdarza się mu łączyć wszystkie swoje pasje podczas rowerowych wojaży szlakiem murali, kościołów drewnianych na festiwale rockowe. Wówczas po drodze powstaje niezliczona ilość fascynujących kadrów.

Jego bieżącym projektem fotograficznym jest „Codziennie jedno zdjęcie”, w którym z niegasnącym zapałem oddaje się swemu hobby: robieniu zdjęć przyrodniczych, etnograficznych, Street Artu, fotografii ulicznej i reportażowi.

Zdobywca Grand Prix Festiwalu Wizje Natury 2015 za diaporamę „Światy Równoległe”.

XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Festiwal przyjmie wersję hybrydową: stacjonarną oraz online.

Na spotkanie stacjonarne zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.