Zaznacz stronę

Podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 moc wrażeń zapewni ogłoszenie wyników Konkursu „Dzikie, piękne, polskie”.

Jurorowanie w konkursie fotograficznym nie należy do łatwych zadań, ale z ogromną przyjemnością podjął się tego Radosław Siekierzyński.

Prezes Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody, członek ZPFP od 23 lat, z czego przez 15 lat pełnił funkcję Skarbnika w Zarządzie Głównym.

Fotograficznie najbardziej fascynuje go krajobraz, zwłaszcza górski, ze szczególnym umiłowaniem do Karpat. W Polsce jego serce zostało w Bieszczadach, a poza Polską w karpackich rejonach Rumunii.

Miłośnik nie tylko podróży rowerowych i architektury drewnianej, lecz także Rocka Progresywnego. Zdarza się mu łączyć wszystkie swoje pasje podczas rowerowych wojaży szlakiem kościołów drewnianych na festiwale rockowe. Wówczas po drodze powstaje niezliczona ilość fascynujących kadrów.

Jego najnowszym projektem fotograficznym jest „Codziennie jedno zdjęcie”, w którym z niegasnącym zapałem oddaje się swemu hobby: robieniu zdjęć przyrodniczych, etnograficznych, street-artu, fotografii ulicznej i reportażu.

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada 2022, w Centrum Kultury w Izabelinie C, ul. Jana Matejki 21. Serdecznie zapraszamy!