Zaznacz stronę

Zapraszamy na drugą prezentację wystawy członków Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Obecna wystawa została przygotowana z okazji jubileuszu obchodzonego w 2024 roku 20.lecia funkcjonowania naszego Okręgu. Nasze prace podobnie jak 10 lat temu, prezentujemy pod tytułem „Roztoczańsko-Podkarpackie Wizje Natury”, by szczególnie podkreślić fakt przynależności emocjonalnej i terytorialnej do przyrody tej części naszego kraju, w której żyjemy i fotografujemy.

Wernisaż wystawy odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17:00 w Galerii w Oficynie mieszczącej się przy Zespole Parkowo-Dworskim i Folwarcznym w Wiśniowej, który administrowany jest przez Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej. Na wystawie zostanie zaprezentowanych 30 fotografii w formacie 100×70 cm, autorstwa 24 fotografów. Wystawa prezentowana będzie do 5 maja br. Zapraszamy!

Autorzy prac:

Robert Bijas, Andrzej Blacha, Mirosław Chciuk, Piotr Chmielewski, Remigiusz Gmyz, Janusz Iwaszek, Agnieszka Jakubowska, Janusz Kapecki, Krystian Kłysewicz, Dariusz Kwiatkowski, Marek Kucharczyk, Marcin Lenart, Wiesław Lipiec, Paweł Marczakowski, Katarzyna Okoń, Stanisław Orłowski, Wacław Padowski,  Marek Piotrowski, Marian Rogowski, Grzegorz Szkutnik, Mirosław Teterycz, Piotr Welcz, Ryszard Węglarz i Inka Wieczeńska.