Zaznacz stronę

Michał Ludwiczak

Wiceprezes

Od 2005 roku jest członkiem Okręgu Łódzkiego ZPFP. W latach 2007-2022, w zarządzie tegoż okręgu, nieprzerwanie pełnił funkcję Prezesa lub Wiceprezesa. Wielokrotny juror w konkursach ZPFP, w tym w konkursach diaporam na Festiwalach Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury w Izabelinie.

Pochodzi z Łodzi, rocznik 1976. Jest wielkim pasjonatem fotografii z ponad 20-letnim stażem. Swoją przygodę z aparatem fotograficznym zaczynał w czasach analogowych, od małej lustrzanki Pentax ME z obiektywem 50mm/1.4 i fotografowania wszystkiego co wpadło mu w oko. Po kilku latach fotograficzne zainteresowania ukierunkowały się na dziką przyrodę. Jest wielbicielem odkrywania jak “malują” obiektywy z czasów, kiedy nie było go jeszcze na świecie.

Informatyk i praktyk branży IT z wieloletnim doświadczeniem.

Do osobistych sukcesów, oprócz stworzenia Forum Fotografii Przyrodniczej oraz serwisu obsługującego konkursy ZPFP, zalicza doprowadzenie do realizacji otwartego konkursu DPP - Dzikie, Piękne, Polskie oraz sprawną realizację jego dwóch dotychczasowych edycji (2020 i 2021).