Zaznacz stronę

Kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury powoli budzi się do życia. Już w listopadzie uraczymy Was fantastycznymi zdjęciami, filmami i pokazami multimedialnymi. Nie zabraknie także konkursów fotograficznych oraz bogatej oferty sprzętu i akcesoriów naszych Partnerów. Festiwal uświetni wernisaż wyjątkowych fotografii, autorstwa Członkiń i Członków ZPFP.

W ubiegłym roku Wizje Natury gościły na całym świecie dzięki transmisji online. W tym roku również będzie to możliwe, na naszym kanale YT:

https://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg

Na spotkanie w wersji tradycyjnej zapraszamy do Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Kazimierza Tetmajera 38, Izabelin C.

Wierzymy, że Wizje Natury na długo pozostaną w Waszej pamięci jako inspirujące i motywujące wydarzenie, budujące wrażliwość na otaczającą nas przyrodę. Niebawem zdradzimy nazwiska pierwszych gości. Jak myślicie kogo zaprosimy w tym roku?

Na XIX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2023 zapraszamy w dniach 18 -19 listopada 2023. Nie może Was zabraknąć!