Zaznacz stronę

Przygotowania do XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 idą pełną parą. 

Z radością informujemy, iż fundatorem nagrody głównej Konkursu Pokazów Multimedialnych „Wizje Natury 2022” oraz nagród za I i II miejsce jest Partner naszego Festiwalu – firma Canon Polska, producent aparatów fotograficznych (w tym bezlusterkowców serii EOS R), obiektywów oraz drukarek. 

Nagrodą główną Grand Prix Konkursu będzie aparat fotograficzny Canon EOS R7, a za pierwsze miejsce- Canon EOS R10. Za miejsce drugie przewidziana jest drukarka atramentowa Canon MegaTank – PIXMA G640. 

Canon Polska od 2013 roku jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody. 

W ramach długoterminowej współpracy firma angażuje się w wydarzenia organizowane przez Związek Polskich Fotografów Przyrody, oferując, między innymi, wsparcie sprzętowe i merytoryczne. 

Canon jest globalnym liderem w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu, a wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań optycznych przekłada się na profesjonalne produkty foto-wideo, które każdego roku trafiają na rynek. 

W ofercie dostępne są, między innymi, lustrzanki (EOS System), pełnoklatkowe bezlusterkowce (EOS R System), obiektywy, lornetki oraz zaawansowane aparaty kompaktowe. Firma oferuje również pełną gamę urządzeń i systemów druku, od niewielkich urządzeń domowych i profesjonalnych drukarek do druku fotografii przez wielofunkcyjne maszyny biurowe, aż po druk wielkoformatowy czy produkcyjny. 

www.canon.pl 

XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022 w Centrum Kultury w Izabelinie C ul. Jana Matejki 21. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!  

Partnerem XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2022 jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Samorząd Województwa Mazowieckiego udzielił wsparcia finansowego Festiwalowi.  

Mazowieckie