Zaznacz stronę

W dniu 10 grudnia 2022 r. odbyło się kolejne zebranie Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Warmińsko-Mazurskiego. W spotkaniu uczestniczyło 25 członków oraz 6 kandydatów.

Rozpoczęliśmy od rozdania i nacieszenia oczu albumem fotograficznym naszego Okręgu „Światłem Malowane. Przyroda Warmii i Mazur”. Następnie Prezes Maciej Rodziewicz wręczył legitymacje członkowskie oraz omówił działania Okręgu Warmińsko-Mazurskiego, które miały miejsce podczas mijającego roku, a także plany działania Okręgu i całego Związku w przyszłości.

Po krótkiej przerwie na kawę, ciasto i rozmowy, obejrzeliśmy prezentacje i diaporamę Kolegi Jerza na temat fotografii z drona, prezentację Kamili o inspiracjach fotograficznych oraz diaporamę tej samej autorki o grzybach oraz odbyliśmy ciekawe szkolenie przeprowadzone przez Janka o tym jak wykorzystywać serwis geoportal w planowaniu fotografii.
Kolejna część naszego spotkania to oglądanie zdjęć kandydatów – Czarka, Michała i Łukasza oraz członków Michała i Mateusza.

Pożegnaliśmy się w świątecznym nastroju, oczekując przyszłorocznych wyzwań, plenerów i spotkań.

Spotkanie odbyło się w Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej UWM. Serdecznie dziękujemy Pani Dziekan i naszemu Koledze Romanowi za udostępnienie sali.