Zaznacz stronę

Renata Kamińska

Skarbnik

Z wykształcenia i zawodu jest finansistką. Przez kilkanaście lat pracowała w działach finansowych spółek handlowych, z dużą satysfakcją wspierając rozwój przedsięwzięć biznesowych i inicjatyw społecznych.

Jest też coachem rozwoju personalnego i odkrywania talentów oraz mocnych stron według metodologii Instytutu Gallupa. W swojej pracy lubi wykorzystywać fotografie jako element poszerzający perspektywę widzenia. Fotografie uruchamiają tu twórczy proces obserwacji, autoreflekcję wizualną i kontakt z intuicją, budzą emocje oraz prowokują kreatywne myślenie.

Z zamiłowania do dzieci i odkrywania ich naturalnego potencjału, z ogromną radością prowadziła przez kilka lat projekt Creo Pole Lab (http://creopolelab.com/).

W fotografii przyrody fascynuje ją, jak na wiele sposobów można uchwycić emocje i nastrój chwili. Jest na początku drogi odkrywania okiem obiektywu różnorodności i subtelności natury. W Związku Polskich Fotografów Przyrody od sierpnia 2022 roku.

Prywatnie jest spełnioną mamą dwóch nastolatków, z którymi uwielbia gadać godzinami, wspinać się w skałach, jeździć na nartach, chodzić do kina, teatru i na koncerty.