Zaznacz stronę
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

GRAND PRIX

Małgorzata Szafrańska-Kuhn

I miejsce w kategorii „Dzikie miasto”

Adriana Bogdanowska

I miejsce w kategorii „Inne zwierzęta”

Małgorzata Szafrańska-Kuhn

I miejsce w kategorii „Kompozycja i forma”

Michał Ludwiczak

I miejsce w kategorii „Krajobraz”

Tomasz Buczko

I miejsce w kategorii „Ptaki”

Adriana Bogdanowska

I miejsce w kategorii „Rośliny mchy, porosty”

Adriana Bogdanowska

I miejsce w kategorii „Rośliny mchy, porosty”

Joanna Antosik-Żołądek

I miejsce w kategorii „Ssaki”

Adriana Bogdanowska

I miejsce w kategorii „Świat w naszych rękach” (zestaw)

Adriana Bogdanowska

I miejsce w kategorii „Świat w naszych rękach” (zestaw)

Adriana Bogdanowska

II miejsce w kategorii „Dzikie miasto”

Daria Troczyńska

II miejsce w kategorii „Impresje”

Joanna Antosik-Żołądek

II miejsce w kategorii „Inne zwierzęta”

Adriana Bogdanowska

II miejsce w kategorii „Kompozycja i forma”

Bogusław Czarnecki

II miejsce w kategorii „Krajobraz”

Adriana Bogdanowska

II miejsce w kategorii „Ptaki”

Sebastian Sołtyszewski

II miejsce w kategorii „Rośliny mchy, porosty”

Adriana Bogdanowska

II miejsce w kategorii „Ssaki”

Adriana Bogdanowska

II miejsce w kategorii „Świat w naszych rękach”

Michał Ludwiczak

III miejsce w kategorii „Dzikie miasto”

Bartłomiej Domagalski

III miejsce w kategorii „Impresje”

Joanna Antosik-Żołądek

III miejsce w kategorii „Inne zwierzęta”

Adriana Bogdanowska

III miejsce w kategorii „Kompozycja i forma”

Małgorzata Szafrańska-Kuhn

III miejsce w kategorii „Krajobraz”

Małgorzata Markuszewska

III miejsce w kategorii „Ptaki”

Bartłomiej Domagalski

III miejsce w kategorii „Rośliny mchy, porosty”

Joanna Antosik-Żołądek

III miejsce w kategorii „Ssaki”

Adriana Bogdanowska

III miejsce w kategorii „Świat w naszych rękach”

Adriana Bogdanowska

Nagroda Publiczności

Krzysztof Korc

Wyróżnienie w kategorii „Dzikie miasto”

Anna Świderska

Wyróżnienie w kategorii „Dzikie miasto”

Daria Troczyńska

Wyróżnienie w kategorii „Impresje”

Bartłomiej Domagalski

Wyróżnienie w kategorii „Impresje”

Joanna Antosik-Żołądek

Wyróżnienie w kategorii „Inne zwierzęta”

Joanna Antosik-Żołądek

Wyróżnienie w kategorii „Inne zwierzęta”

Joanna Antosik-Żołądek

Wyróżnienie w kategorii „Kompozycja i forma”

Jerzy Grzesiak

Wyróżnienie w kategorii „Kompozycja i forma”

Joanna Antosik-Żołądek

Wyróżnienie w kategorii „Krajobraz”

Adriana Bogdanowska

Wyróżnienie w kategorii „Ptaki”

Adriana Bogdanowska

Wyróżnienie w kategorii „Rośliny mchy, porosty”

Adriana Bogdanowska

Wyróżnienie w kategorii „Ssaki”

Krzysztof Korc

Wyróżnienie w kategorii „Ssaki”

Sebastian Sołtyszewski

Wyróżnienie w kategorii „Świat w naszych rękach”

Joanna Antosik-Żołądek

Wyróżnienie w kategorii „Świat w naszych rękach”

Renata Stadnik